MAD DANCE CAMP 4 – obóz stacjonarny dla tancerzy

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na 4 edycję naszych 5 dniowych warsztatów tanecznych dla dzieci i młodzieży:

✨MAD DANCE CAMP✨2024✨

Celem warsztatów tanecznych podczas naszego obozu stacjonarnego, jest poszerzanie umiejętności tanecznych o nowe techniki taneczne oraz ogólny rozwój świadomości tancerza. Zanim wybierzecie się na wakacje, spędźcie aktywne 5 dni razem z nami! Każdy z uczestników będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w Salsie, Bachacie, Jazzie, Modernie i Hip-Hopie, a w tym roku również w Akrobatyce pod okiem najlepszych instruktorów z całej Polski, takich jak:

  • Natalia Kawa- Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, jazz dance, modern jazz, tap dance. W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy. Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest 5-krotną Mistrzynią Europy w tańcach karaibskich. Mistrzyni Polski w kategorii Salsa Solo, Bachata Solo, Salsa Shine Duo i Salsa Pary. Czterokrotna zwyciężyni Stargate’ów  międzynarodowych na takich festiwalach jak Paris Salsa Congress, Berlin Salsa Congress, El Sol Festival i Amsterdam International Salsa Feistival. Na co dzień oprócz realizowania pasji jako tancerka jest instruktorem, trenerem i choreografem w wielu miastach Polski. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju. Współpracuje z różnymi szkołami tanecznymi w Polsce i za granicą, prowadząc warsztaty, zajęcia taneczne a także tworząc choreografie, które można zobaczyć na wielu festiwalach czy zawodach tanecznych. Stworzyła także grupy choreograficzne, które działają w całej Polsce. Jest pełna pozytywnej energii. Zaraża pasją innych a uśmiech nie znika z jej twarzy. Ta kobieta petarda o wiecznie naładowanej baterii poprowadzi dla Was zajęcia z Salsy i Bachaty.
  • Ewelina Kubot-Łącka- absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu, instruktorka tańca współczesnego i klasycznego, była solistka Kieleckiego Teatru Tańca. Brała udział w około 40 premierach i spektaklach Teatru na wielu scenach polskich i zagranicznych m.in. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, na scenach w Czechach, Niemczech, Ukrainie, Francji, Stanów Zjednoczonych, Chin oraz Izraela. Na co dzień choreograf wielu grup i zespołów młodzieżowych oraz dziecięcych. Wykładowca z dziedziny tańca klasycznego na Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym w Kielcach oraz Krakowie, a także wykładowca z dziedziny tańca klasycznego na pierwszym w Polsce kierunku: taniec w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach. Poprowadzi dla Was 2 dni zajęć z jazzu, moderny, akrotricków i partnerowań.
  • Bartłomiej Łącki- Wieloletni Sędzia Polskiego Związku Tańca w departamencie Street oraz Art. Dyplomowany instruktor tańca z dziedziny tańca jazzowego,(Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Krakowie.) Zawodowy tancerz Związku Artystów Scen Polskich. Były solista Kieleckigo Teatru Tańca, Jako tancerz brał udział w teledyskach,trasach koncertowych oraz przedsięwzięciach tanecznych i teatralnych na terenie Polski, Niemiec i USA. Asystent choreografa Billa Goodsona w Polsce i Włoszech. Pobierał nauki od instruktorów z Europy i Stanów Zjednoczonych. Instruktor i choreograf, w szkole tańca Progres, Kremer Dance Studio , Candela. Prowadzi zajęcia z dziećmi , młodzieżą i dorosłymi.  Podczas tegorocznej edycji MAD DANCE CAMP poprowadzi wraz z Eweliną Kubot-Łącką wyjątkowe zajęcia z akrotricków oraz partnerowań dla tancerzy.
  • Robert Jamnik Jamiński- Związany z tańcem od najmłodszych lat, poświęcił większość życia na doskonaleniu tej sztuki. Szkolił się od najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy. Twórca projektu Praktyka Ruchu w Tańcu ulicznym. Twórca DOTSPOTA – Przestrzeni artystycznej dla tancerzy. Autor dwóch książek o tematyce tanecznej. W 2018 roku otrzymał nagrodę Człowieka Roku Ziemi Łęczyńskiej za osiągnięcia taneczne. Obecnie aktywny tancerz,  b-boy i tata dwójki kochanych dzieciaków. Na przestrzeni ostatnich lat swoją wiedzę i umiejętności zdobywał na terenie całej Polski u najlepszych specjalistów, m. in. w: Lublinie, Wrocławiu, Warszawie, Radomiu, Zamościu, Milejowie, Małe Ciche. W damym 2018 roku uczęszczał na szkolenie z Breakingu u takich pedagogów jak: Kid David (Kanada), Storm (Niemcy), Xisco Riboch (Holandia), B-Girl Narumi (Japonia), Daniel Cloud Campos (USA), B-Boy Wing (Korea), B-Boy Float R.I.P. (USA), zaś w 2020 roku: B-Boy Junior (Francja), B-Boy Menno (Belgia),B-Boy Sunny (Wielka Brytania). Na naszym campie zagłębi się w tajniki tańca hip hop, przedstawi podstawy HOUSE i porusza się z Wami w rytmach FREESTYLE.
  • Agnieszka Fornalska- pasjonatka kształcenia małych Mistrzów Salsy i nie tylko! Nieustannie szkoląca się instruktorka GO4DANCE, oraz współorganizatorka tego i wielu innych wydarzeń dla polskich turniejowych tancerzy co doprowadziło ją do założenia naszej agencji MAD EVENTS.
  • Małgorzata Łazowska- prowadząca szkołę tańca FitMania Dance, gdzie szkoli tancerzy na Mistrzów Polski i Świata w stylu Street i Urban Dance. Kiedy jej podopieczni tańczą razem z Nią – Ziemia się trzęsie. Hip hop to już za mało by okiełznać tą energię!Współorganizatorka MAD Dance Camp oraz kolejny Sędzia PZTan.

W tej edycji poza warsztatami tanecznymi na wysokim poziomie, wspólnie z Kompleksem Świętokrzyska Polana przygotowaliśmy dla naszych uczestników dodatkowe atrakcje:

 

 

Informujemy, że obóz ma charakter stacjonarny- transport dziecka na miejsce oraz ewentualne noclegi nie wchodzą w zakres naszej organizacji i odpowiedzialności. Zapewniamy uczestnikom opiekę według grafiku zajęć (zajęcia taneczne, przechodzenie między obiektami, basen oraz zoorganizowana grupa zwiedzająca Oceanikę w środę 26.06). Z atrakcji można korzystać według specjalnego cennika przez cały tydzień (24.06-28.06), również poza godzinami grafiku razem z rodzicami/opiekunami.

Posiłki rezerwujemy z dwudniowym wyprzedzeniem na adres mailowy agencji
📩madevents.poland@gmail.com

W środę 26.06 dla grupy do lat 12, istnieje możliwość skorzystania ze zwiedzania Oceaniki  w trakcie trwania zajęć grupy powyżej lat 12 (13:15-16:15)- atrakcja dodatkowo płatna w dniu zwiedzania, ze specjalną zniżką dla każdego uczestnika, zapisy drogą mailową, po wykupieniu biletu na wydarzenie.

📩 madevents.poland@gmail.com

Podczas UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIA MAD DANCE CAMP nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz upominków dla każdego uczestnika. 🏆🎁 Każdy najlepiej pracujący w swojej grupie wiekowej tancerz, będzie miał szansę zdobyć nagrodę w trzech stylach tanecznych – Salsie, Hip-Hopie i Jazzie!

 

 

➡️ GRAFIK DO POBRANIA ⬅️

Ilość miejsc ograniczona ❗️
W każdej grupie wiekowej pula miejsc to 50 osób!

🗓️Termin: 24-26.06.2024

📍Miejsce:
Kompleks Świętokrzyska Polana CHRUSTY

❗️ Cennik:
2. Do 31.05 – 250 zł/os.
3. Do 10.06 – 280 zł/os.
4. Do 24.06 – 320 zł/os.

Cena obejmuje 5 dni zajęć , po 3h dziennie , prowadzone przez wykwalifikowana kadrę instruktorów oraz korzystanie basenu w wyznaczonych w programie godzinach.

❗️Jednodniowy udział w warsztatach (3h zajęć)- 150 zł/os.

Zapisy prowadzimy przez witrynę internetowa – 🌐 www.madevents.pl

Jeśli macie więcej pytań zapraszamy do kontaktu!

☎️ Tel.: 535830254

📩 Mail: madevents.poland@gmail.com

Do zobaczenia ! 

  • Kiedy: 24 cze 2024 - 28 cze 2024
  • Godziny: 10:00 - 17:30 (UTC)
  • Zapisy do: 27 cze 2024
  • Miejsce: Kompleks Świętokrzyska Polana CHRUSTY

Kup Bilet

5 dni warsztatów i atrakcji (Bez limitu)
250zł
0
1 dzień warsztatów i atrakcji (Bez limitu)
150zł
0
0.00
0.00