Dowiedz się o nas więcej Agencja MAD Events

Agencja MAD Events

MAD Events to agencja eventowa działająca w województwie świętokrzyskim i nie tylko. Jej głównym założeniem jest rozwój artystyczny osób w każdym wieku, w wielu dziedzinach sztuki. Naszą ideą jest dawanie ciągłego rozwoju oraz możliwości szkolenia się w swoich pasjach, rozwijania ich i spędzania czasu w sposób wartościowy, dotykający naszej duszy oraz wrażliwości na piękno. Organizujemy takie eventy jak warsztaty artystyczne (taneczne, muzyczne, plastyczne, duchowe, itp.) , festiwale, koncerty, szkolenia, obozy wyjazdowe i stacjonarne, imprezy, ogniska oraz wiele innych.

O założycielkach

Agencja założona została w 2021 roku przez Agnieszkę Fornalską – tancerkę z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie rozwijającą się w swojej dziedzinie, instruktorkę tańców karaibskich i trenerkę młodego pokolenia Mistrzów w tej dziedzinie w województwie świętokrzyskim, na co dzień pracującą w szkole tańca GO4DANCE w Kielcach.

Wraz z dwiema przyjaciółkami również kochającymi taniec – Małgorzatą Łazowską oraz Agnieszką Adamczyk – opracowały program rozwoju tancerzy w naszym województwie. Te trzy kobietki to prawdziwy wulkan energii, dyplomowane instruktorki IKK w Kieleckim Teatrze Tańca z ogromnym stażem pracy, pękającym od sukcesów osobistych oraz swoich podopiecznych, które cenią doskonalenie się w swoich dziedzinach i poszerzanie swoich kwalifikacji dla ciągłego rozwoju swoich podopiecznych. Aby stworzyć im tą możliwość, i nie tylko im ale i wszystkim pasjonatom tańca powstała agencja MAD Events.

Małgorzata Łazowska to trenerka i choreografka zespołów turniejowych, mocno rozwijająca w Kielcach i nie tylko, swoją ukochaną dziedzinę tańca, którą jest HIP-HOP. Założycielka Szkoły Tańca FitMania Dance w Kielcach, laureatka podiów na krajowych i światowych turniejach tańca oraz Sędzia Polskiego Związku Tańca. Szkoliła się u wielu polskich i zagranicznych specjalistów m.in. w Nowym Yorku. Zaraża swoja pasja dziesiatki tancerzy w Kielcach.

Agnieszka Adamczyk to także Sędzia Polskiego Związku Tańca, choreograf młodzieżowych oraz dziecięcych zespołów i grup tanecznych. Szkoli swoich podopiecznych w jazzie, modernie oraz prowadzi zajęcia z techniki klasycznej. Na sali to po prostu bomba energetyczna. Uwielbia zajęcia z dziećmi, a z młodzieżą tworzy piękne widowiska taneczne. Specjalizuje się również w Polskich Tańcach Narodowych, Disco oraz Cheerleaders. Na co dzień mama dwóch wulkanów energii (po mamusi) – Anielki i Stefanii.

Doświadczenie przekładamy na rozwój

Każda z naszych głównych organizatorek porusza się w innej dziedzinie tańca co daje nam szeroką perspektywę postrzegania i organizacji eventów, oraz otwarte i kreatywne pomysły na przyszłość agencji.

Zaczęłyśmy od tego co znamy najlepiej, ale zamierzamy rozwijać się we wszystkich możliwych kierunkach artystycznych, ponieważ sztuka uczy wrażliwości, rozwija kreatywność, przynosi satysfakcję i uśmiech oraz dociera do sedna naszego duchowego istnienia.
Zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach, a także do współpracy każdego, kto chciałby tworzyć i stwarzać możliwości do rozwoju w imię naszych idei.

Młody projekt z ogromnym doświadczeniem założycielek Agencja MAD Events powstała w 2021 roku

+
Zorganizowane imprezy
Wszystkich uczestników
+
Nasi instruktorzy